Kolejne otwarte spotkanie wolontariuszy

Temat: Spotkanie Wolontariuszy – Przygotowanie do III Edycji Akcji “Nie bądź sknera, kup pampera – Wrocław”Spotkanie Wolontariuszy- Przygotowanie do 3 Edycji Akcji.png

Data: 20.02.2019

Godzina: 18:00

Miejsce: Barbara; ul. Świdnicka 8B, 50-067 Wrocław

Serdecznie zapraszamy!

Advertisements

Zespół “Nie bądź Sknera, kup pampera – Wrocław” poszukuje wolontariuszy.

Jeśli masz odrobinę wolnego czasu i chcesz poświęcić go poświęcić akcji na rzecz dzieci z hospicjum, to dobrze trafiłeś. Nasz zespół “Nie bądź Sknera, kup pampera – Wrocław” tym się właśnie zajmuje.

Zespół _Nie bądź Sknera, kup pampera - Wrocław_ poszukuje wolontariuszy.

Czytasz to ogłoszenie dalej? To dobrze robisz, bo nasz zespół ma już 2-letnie doświadczenie i wie, jak się za taką akcję zabrać.

Historię naszych działań możesz odkryć na stronie internetowej: niebadzsknerakuppampera.wordpress.com/ oraz Facebook’u akcji: web.facebook.com/NieBadzSkneraKupPamperaWroclaw/

Przed nami kolejna akcja, która ponownie jest dużym wyzwaniem organizacyjnym. Tak jak w poprzednich edycjach sukces zawdzięczamy wolontariuszom. Bez ludzi dobrego serca, bez ich energii trudno byłoby pomagać.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Udział w tym wydarzeniu da Ci możliwości rozwoju takich umiejętności, które na ogół są stale w życiu potrzebne. Współpraca w grupie życzliwych i kreatywnych ludzi może być kolejnym doświadczeniem na drodze do znalezienia własnej ścieżki rozwoju.

Pomoc, jakiej udzielisz hospicjum i ich podopiecznym, może dostarczyć Ci takich przeżyć, że sama/sam uznasz, iż czynienia dobra jest największą wartością.

Twoje zadania?

W akcji jest wiele obszarów, które wymagają działania. Organizacja i opieka nad punktami zbiórek, zbiórki otwarte na terenach centrów handlowych, tworzenie notatek prasowych to jedne z wielu zadań, którym musimy sprostać organizując wydarzenie “Nie bądź Sknera, kup pampera”. Docenimy również umiejętności graficzne oraz kreatywność przy tworzeniu wpisów publikowanych w mediach społecznościowych czy na stronie internetowej.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Oczekujemy od Ciebie motywacji do działania oraz odpowiedzialności. Komunikatywność oraz chęć do podejmowania nowych wyzwań będą dodatkowym atutem.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury poprzez formularz zgłoszeniowy, Facebook.

Urszula Jankowska

WP_20171215_19_41_20_Pro - Urszula JankowskaJestem psychologiem, będę terapeutką – pomaganie mam we krwi 😀
W wolnych chwilach śpiewam, piję kawę litrami i planuję autostopowe podróże, dzięki którym poznaję ciekawych ludzi i miejsca.
Pomysł na zorganizowanie akcji “Nie bądź sknera, kup pampera – Wrocław” narodził się podczas spotkań wolontariuszy programu “Wspieram Wrocław” do którego należałam. Bardzo mi się spodobał i poczułam, że też chcę się zaangażować.
Mam za dużo energii żeby usiedzieć w domu, a dzięki zaangażowaniu w tego typu akcje i wolontariaty mogę się nią podzielić z innymi ludźmi, a przy tym zrobić coś dobrego. Lubię widzieć, że dzięki moim działaniom coś zmienia się na lepsze, nawet jeśli zmienia się dla jednego człowieka. Sprawia mi to dużo satysfakcji i radości. 🙂